ОписаниеХотел Аква Азур 4* е отдалечен на 150 м от плажа в курорта Св.Св.Костантин и Елена. Предлага отлични условия както за пълноценна почивка, така и за организиране на мероприятия. Комплексът разполага с две конферентни зали с техническо оборудване, подходящи за организиране на семинари, конференции и бизнес срещи.
На разположение на гостите е просторен ресторант с вътрешна зала с капацитет до 170 места. Интериорът е решен в пастелни, нежни тонове. Играта с осветлението придава допълнително спокойствие и уют, а големите прозорци гледат към красивия парк на хотел Аква Азур.
На територията на хотел Аква Азур е СПА център с екзотичен интериор, предлага разнообразни терапии и процедури и в него работят специалисти с голям професионален опит. Басейни, фитнес, сауна, турска баня, джакузи, масажи и козметични процедури - това са само част от изкушенията на спа центъра.
Ресторант, Масажи, Вътрешен басейн, Детски кът, Сауна, Външен басейн, Заседателна зала, Фитнес, Паркинг-безплатен/до изчерпване на местата/, Нощен бар, СПА, WiFi-срещу заплащане, Детска площадка, Билярд, Шезлонги и чадъри на външен басейн
Солариум.
На всеки пълноплащащ, хотелът предоставя ваучер за намаление на стойност 5 евро за ползване на следните услуги по избор в СПА центъра еднократно за целия престой:
1. Масаж,
2. Козметик,
3. Маникюр.
Всички гости на хотела ползват безплатно фитнес, басейн, чадъри и шезлонги и шалтета на басейна.
Анимация: от 15.06 – 15.09 три пъти седмично външни шоа за възрастни и детска дискотека, детски клуб за деца от 4 – 12г с аниматор, но не babysitting service.
Преди и след сезон, според брой гости в ресторанта се предлага меню по избор, а не шведска маса.
Хотелът предлага настаняване в 163 двойни стаи с изглед парк и море и централна климатизация с възможност за индивидуално настройване на температурата. В помещенията има тераса, сателитна телевизия, минибар, телефон, кабелен интернет, разтегателен фотьойл. Максимално възможно настаняване в Двойна стая е за 2-ва + 2 деца или 3-ма възрастни. Отстъпката за ранни записвания е валидна само при минимум 5 нощувки и 100% плащане!
Срокове за анулации и неустойки:
За престой в периодите: 01.05 - 31.05 / 01.10 - 31.10 - Не се дължат неустойки за анулации направени до 4 дни преди датата на настаняване.
За престой в периодите: 01.06 - 05.07 / 01.09 - 30.09 - Не се дължат неустойки за анулации направени до 7 дни преди датата на настаняване.
За престой в периода: 06.07 - 31.08 - Не се дължат неустойки за анулации направени до 9 дни преди датата на настаняване.
За анулации при по-малко дни от посочените в отделните периоди преди датата на настаняване се дължи неустойка в размер на 1 нощувка.
В случай на по-ранно отпътуване на госта, както и за не пристигане (Now SHOW) се дължи неустойка в размер на 2 нощувки.
При неспазване срокове за анулация, no show на предплатени ранни резервации хотелът не възстановява суми. Не се допускат промени по ранни резервации.
Семейна All Inclusive почивка. Подходящ за деца. Хотелски комплекс Фемили Резорт Сънрайз се намира в курорта Слънчев бряг, на 35 км от град Бургас.
подробности
от
257 лв / 131.40 €
на ден за възрастен
Хотел HVD Рейна дел Мар Обозор е на първа линия на шиорк пясъчен плаж. Резервирайте Ultra All Inlcusive сега на актуални цени на 0700 800 73
подробности
от
109 лв / 55.73 €
на ден за възрастен
Престиж Делукс Аквапарк Клуб е 4-звезден семеен хотел, разположен в центъра на курортен комплекс Златни пясъци, само на 150 м.от централната алея и плажа , в тих и спокоен район сред много зеленина. На разположение на гостите са: Ол инклузив с Аквапарк, басейн, ресторант и всичко необходимо за твоята почивка на Златни Пясъци
подробности
Pefki Deluxe Residences се намира в Пефкохори, на пешеходно разстояние от от плажа и оживения център на Пефкохори. Предлага изтънчен лукс и елегантност.
подробности
от
117 лв / 59.82 €
на ден за възрастен
Сиена Премиум Ритрийт 5* е разположен в северната част на курорта Лозенец, на 100 м от плажа. Резервации за хотел Сиена премиум - 0700 800 73
подробности
Хотел Бора Бора Слънчев бряг се намира на 30 м от плажа в северната част на курорта. Малък и уютен семеен хотел подходящ за двойки или за семейства с деца. Резервирайте спокойна почивка на море
подробности
Оферти за хотел Хотел Portes Lithos Luxury Resort 5* - на пясъчен плаж, на 2 км от центъра на сещението Неа Потидеа на Касандра, халкидики, на 4 км от Неа Муданя, и на 55 км от летище «Македония» в Солун.
подробности
Mount Athos Resort се намира на плажа в Йерисос, на 15 км. от Уранополи. Разполага със собствен пясъчен плаж. Предлага всички условия за прекрасна почивка в Гърция
подробности