Хотел Кокичe се намира в най-големия български летен курорт Слънчев бряг, популярен както в страната, така и в Западна Европа.
Описание
Хотел Кокичe се намира в най-големия български летен курорт Слънчев бряг, популярен както в страната, така и в Западна Европа. Хотелът е разположен в центъра на курорта, на 400 м от централния плаж. Курортът е разположен в залив във формата на полумесец, обърнат на изток. Северната част на курорта опира в полите на последните възвишения на Старопланинския масив, където граничи с град Свети Влас. Южната му част опира в разположения на полуостров древен град Несебър. Международното летище Бургас се намира на 36 км от Слънчев бряг, а морското пристанище и железопътна гара Бургас – на 40 км от него. Има редовни връзки с областните центрове Бургас (40 км) и Варна (90 км). В курорта се движи екологично чист вътрешен транспорт – минивлакчета, велорикши и велосипеди.Климатът се отличава със 1700 слънцечаса от май до октомври, за което говори и името на курорта. Плажната ивица е с дължина от около 10 км и ширина 30 – 60 м, със ситен златистожълт пясък и равно пясъчно дъно. Курортът предлага много възможности за спорт и развлечения: сърфинг, водни ски, яхти, тенис-клубове, конна база, боулинг, открити и закрити басейни, мини-голф. Има много ресторанти, сергии и магазини (над 15 хиляди). Тук се провеждат фестивали, модни ревюта, различни плажни състезания. Курортът добива вид на своеобразен Лас Вегас с шумните си дискотеки и казина.
Ресторант „Кокиче“ е изграден в духа на българския дом, излъчващ уют. Разполага с 400 места, подходящи за всякакъв вид тържества – абитуриентски балове, новогодишни и великденски празници, рождени и именни дни, сватби и др. Приготвени с много умение, всички ястия, придружени с вино от доказани винарски изби, могат да задоволят вкуса на всеки посетител.
Лятната тераса към ресторанта, разполагаща със 150 места, е подходяща, както за уютни вечери с традиционна кухня, така и за весели и шумни тържества.
Лятната градина разполага с 50 места.
На разположение на гостите е откритият плувен басейн за малки и големи с коктейл бар, на който можете да се насладите на разговори с приятели сред огромното разнообразие от напитки и коктейли.
В непосрдествена близост до хотел ,,Кокиче”, разположен на площ от 24000 кв. м, се намира атрактивният и модерен Аквапарк, предлагащ различни водни атракции за малки и големи, задоволяващ и най-претенциозните вкусове.
Възможностите за спорт и развлечение са много – Слънчев бряг предлага идеални условия за сърф, водни ски, плажен волейбол, яхтинг, тенис клубове, конна езда, мини голф, крикет, база за леководолазен спорт. и още безброй забавления.
Само на 5 минути пеша от хотела попадате в центъра на нощния живот и на ваше разположение са многобройни дискотеки, в които гостуват световноизвестни DJ-и, както и барове с музика на живо, плажни барове, различни представления, казино-вариете и над 160 ресторанта.
Слънчев бряг предлага още: медицински, профилактични и възстановителни центрове, детски градини с персонал, владеещ чужди езици, детски площадки с кът за игри и развлечния, развита търговска мрежа – магазини, базари и туристически бюра.
Нощувка, съответния тип изхранване, застраховка, курортна такса,и ДДС.
Закуска 07.30 – 10.00 - на блок маса.
Обяд 12.00 – 13.30 - по меню.
Вечеря 18.00 – 20.00 - по меню.
Ресторант, Външен басейн, А-ла-карт ресторанти, Фризьорски салон, Wi-Fi-безплатен, Паркинг-безплатен/до изчерпване на местата/, Лоби бар, Бар при басейна, Домашни любимци се допускат, Градина, WiFi-срещу заплащане
Лятната тераса към ресторанта, разполагаща със 150 места, Лятната градина разполага с 50 места.
Индивидуален сейф - 5лв. на ден.
Малък сейф - 4 лв. на ден.
Голям сейф -5 лв. на ден.
Билярд - 3 лв.
Детска кошара - 5 лв. на ден.
Видео игри- 1 лв.
Куче – 5 лв. на ден.
Wi-Fi интернет: 1час – 2 лв.; 1 ден – 6 лв.; 3 дни – 14 лв.; 5 дни – 22 лв.
Почистване – всеки ден.
Смяна на кърпи – всеки 3 дни.
Смяна на спално бельо – всеки 5 дни.
Хотелът разполага с 600 легла в двойни и тройни стаи, както и в луксозни апартаменти. Стаите са обзаведени изискано и уютно. Всички стаи разполагат с тераса, самостоятелен санитарен възел, телевизор с кабелна телевизия, климатик, телефон и хладилник.
Срокове за анулации и неустойки - Лято 2019:
За престой в периодите: 01.05. - 15.06.2019 / 08.09. - 31.10.2019 г. - Не се дължат неустойки за анулации направени до 3 дни преди датата на настаняване.
За престой в периодите: 16.06. - 30.06.2019 / 27.08. - 07.09.2019 г. - Не се дължат неустойки за анулации направени до 5 дни преди датата на настаняване.
За престой в периода: 01.07. - 26.08.2019 - Не се дължат неустойки за анулации направени до 7 дни преди датата на настаняване.
За анулации при по-малко дни от посочените в отделните периоди преди датата на настаняване се дължи неустойка в размер на 1 нощувка.
За не пристигане (Now SHOW) се дължи неустойка в размер на 2 нощувки.
В случай на по-ранно отпътуване на госта се задържа цялата сума по ваучера за целия престой.
още хотели в Слънчев Бряг
Топ оферти за почивка
Grecotel Lux Me Dama Dama се намирa на източното крайбрежие на остров Родос, квартал Калитея, на 4 километра от град Фалираки и на 18 километра от летището.
подробности
Престиж Делукс Аквапарк Клуб е 4-звезден семеен хотел, разположен в центъра на курортен комплекс Златни пясъци, само на 150 м.от централната алея и плажа , в тих и спокоен район сред много зеленина. На разположение на гостите са: Ол инклузив с Аквапарк, басейн, ресторант и всичко необходимо за твоята почивка на Златни Пясъци
подробности
Nikoleta Villa Hanioti Beach е вила на Халкидики и е идеалното място за тези, които търсят да съчетаят лукс, комфорт и уединение. На разположение на гостите е градина с барбекю и частен басейн.
подробности
от 124 лв / 63.40 € на ден за възрастен
от
124 лв / 63.40 €
на ден за възрастен
Хотел Марина 4* се намира на брега на морето в центъра комплекс Слънчев ден.
подробности
Pilot Beach Hotel се намира на около 1 км. от Георгиуполис, точно на брега на морето. Плажът е пясъчен. Хотелът притежава собствена маслинова градина.
подробности
Anemos Luxury Grand Resort се намира във великолепен и тих район, близо до село Георгиуполис на остров Крит. На разположение на гостите са 240 стаи.
подробности
от 120 лв / 61.36 € на ден за възрастен
от
120 лв / 61.36 €
на ден за възрастен
Grecotel Egnatia се намира в непосредствена близост до морето. 0700 800 73 за резервации
подробности
Pefki Deluxe Residences се намира в Пефкохори, на пешеходно разстояние от от плажа и оживения център на Пефкохори. Предлага изтънчен лукс и елегантност.
подробности
от 119 лв / 60.84 € на ден за възрастен
от
119 лв / 60.84 €
на ден за възрастен
Omer Prime Holiday Resort and SPA се намира на 75 км от летището в Измир и на 4 км от центъра на Кушадасъ, на брега на морето. Хотелът разполага с обширна зелена територия и 4 басейна.
подробности
Сиена Премиум Ритрийт 5* е разположен в северната част на курорта Лозенец, на 100 м от плажа.
подробности
Хотел Бора Бора Слънчев бряг се намира на 30 м от плажа в северната част на курорта. Малък и уютен семеен хотел подходящ за двойки или за семейства с деца. Резервирайте спокойна почивка на море
подробности