Хотел Рила 4* се намира в подножието на ски пистите в курорта Боровец, на около 200 м от Кабинковия лифт, на 50 м от четири седалковия лифт Мартинови бараки и на 50 м от четири седалковия лифт Ситняково Експрес.
Описание
Хотел Рила 4* се намира в подножието на ски пистите в курорта Боровец, на около 200 м от Кабинковия лифт, на 50 м от четири седалковия лифт Мартинови бараки и на 50 м от четири седалковия лифт Ситняково Експрес. Разположен е на главния път до кабинковия лифт. Построен е в типично българска архитектура и обзаведен с много стил.
Нощувка, закуска с топли напитки на блок маса /блок маса се предлага при минимум 50 човека в хотела със съответното хранене/, ползване на басейн и джакузи, Wi-Fi интернет в лобито на хотела, хотелска застраховка, курортен данък и ДДС. Хотелът разполага с безплатен открит паркинг при наличие на свободни места при пристигане на туристите.
На разположение на гостите на хотел Рила, Боровец, са 527 стаи, от които 266 студия, 257 двойни стаи, 2 луксозни апартамента и 2 мезонета. Студиото представлява едно голямо помещение, състоящо се от спалня с две допълнителни легла и оборудван кухненски бокс с хладилник. Капацитетът за настаняване в студио е максимум 4 човека. Минимален брой гости за настаняване в студио: 1 възрастен и 2 деца, 2 възрастни и 1 дете или 3 възрастни. Максимален брой гости за настаняване в студио: 2 възрастни и 2 деца, 3 възрастни и 1 дете или 4 възрастни.
Всяка Двойна стая е обзаведена с 2 отделни легла или спалня и има възможност за настаняване на трети човек на допълнително легло. Deluxe Двойна стая : Комфортна двойна стая с двойно легло и панорамна гледка към пистата или боровите гори. Намира се на ВИП етажа (последен) на Хотел Рила, който е достъпен със самостоятелен асансьор. Стаята е с централно отопление, панорамна тераса, телевизор с кабелни програми, телефон с външна линия, мини бар, термокана за приготвяне на кафе и чай, вана и сешоар в банята. Могат да се настанят до 2-ма човека (няма допълнително легло). Deluxe мезонет : Mезонетът предлага уютна всекидневна с мека мебел и телевизор, тераса с неповторима гледка към пистата или боровите гори. На 2-ро ниво е комфортната спалня с двойно легло и голяма баня с вана и сешоар. Разполага с централно отопление, телевизор с кабелни програми, телефон с външна линия, мини бар, термокана за приготвяне на кафе и чай. Мезонетът е на ВИП етажа (последен), който е достъпен със самостоятелен ВИП асансьор. Може да се настанят до 3-ма възрастни или 2-ма възрастни и 2 деца. ВИП мезонет : Стилно обзаведеният мезонет разполага с просторна, луксозна всекидневна с мека мебел и спалня с двойно легло на 2-ро ниво. Към дневната и спалнята има комфортни бани с вана и сешоар. Намира се на ВИП етажа (последен) на Хотел Рила, който е достъпен със самостоятелен ВИП асансьор. Разполага с централно отопление, телевизор с кабелни програми, телефон с външна линия, мини бар, термокана за приготвяне на кафе и чай. От терасата се открива уникална гледка към пистите на курорта. Може да се настанят до 4-ма възрастни.
Подземен паркинг:
2 лв. на час.
12 лв. на денонощие.
Срокове за анулации и неустойки - Лято 2018:
При промени или анулации след заплащане ( което се извършва на 100 % до 2 дни след потвърждение на резервацията) , неявяване или прекъсване на престоя: цялата сума се задържа от хотела .
Nemesis House Elani Beach луксозна къща на Хасандра, Халкидики, Гърция се намира в Елани, само на 200 метра от плажа Елани. Максимален капацитет до 5 гости – 3 възрастни и 2 деца.
подробности
от 99 лв на ден за възрастен
Palm Wings Beach Resort се намира на 80 км от летището в Измир, на 114 км от летището в Бодрум, на 15 км от центъра на Кушадасъ, в селището Давутлар на морския бряг на бща площ 16 800 кв.м.
подробности
от 85 лв на ден за възрастен
Престиж Делукс Аквапарк Клуб е 4-звезден семеен хотел, разположен в центъра на курортен комплекс Златни пясъци, само на 150 м.от централната алея и плажа , в тих и спокоен район сред много зеленина. На разположение на гостите са: Ол инклузив с Аквапарк, басейн, ресторант и всичко необходимо за твоята почивка на Златни Пясъци
подробности
от 157 лв на ден за възрастен
Aqua Fantasy Aquapark Hotel and SPA e разположен на 70 км от летището в гр. Измир, на 120 км от летището в гр. Бодрум, на 9 км от Кушадасъ, на брега на морето. Аквапаркът е един от най-големите в Турция, с изградени 31 водни пързалки за малки и големи
подробности
Grecotel Lux Me Dama Dama се намирa на източното крайбрежие на остров Родос, квартал Калитея, на 4 километра от град Фалираки и на 18 километра от летището.
подробности
от 228 лв на ден за възрастен
Хотел HVD Рейна дел Мар Обозор е на първа линия на шиорк пясъчен плаж. Резервирайте Ultra All Inlcusive сега на актуални цени на 0700 800 73
подробности